rewal noclegi

Rewal

Rewal - strefa słońca 


Tu błękit nieba spotyka się z bezkresem wody.  Rewal - turystyczna miejscowość nadmorska, w której spędzisz niezapomniane chwile.  W sezonie letnim tętni życiem, jednocześnie pozwalając na udany wypoczynek i relaks. Chwile relaksu umili odpoczynek na przepięknej piaszczystej plaży, która może pochwalić się Niebieską Flagą – międzynarodowym wyróżnieniem przyznawanym najczystszym, najbezpieczniejszym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Moc atrakcji dla każdego


Leniuchowanie na plaży to nie jedyna atrakcja, która czeka na turystów, decydujących się odwiedzić Rewal. Ciekawych atrakcji tu nie brakuje. Jednym z wyjątkowych miejsc jest deptak, wraz z rzeźbami wielorybów. To centralne miejsce spotkań, z którego rozpościera się wspaniały widok na otwarte morze. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci – Rewal posiada różnorodne i bezpieczne place zabaw, oraz wiele parków tematycznych.

Obszerna baza noclegowa


W Rewalu na stronę https://rewal.net.pl/noclegi znajdziemy wiele miejsc noclegowych. Nie brak tu miejsc zakwaterowania, spełniających nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Rewal noclegi, to turystyczna baza noclegowa, w której znajdziesz m. in. różnego rodzaju domki letniskowe, pokoje, kwatery, apartamenty, hotele i pensjonaty, działające sezonowo, jaki i całorocznie.

Dlaczego warto odwiedzić Rewal?
Rewal, to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich. Rewal ma dziś wiele do zaoferowania zarówno młodszym, jak i starszym wczasowiczom. Tu czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji i piękna, piaszczysta plaża.
Czy Rewal z dzieckiem to dobry pomysł?
Oczywiście! Rewal z dzieckiem to idealny pomysł. Ma do zaoferowania wiele atrakcji dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. Od parków tematycznych, przez parki linowe i place zabaw.
Czy w Rewalu są strzeżone plaże?
Tak, do dyspozycji wczasowiczów pozostaje kąpielisko obejmujące 300 metrów linii brzegowej strzeżone w sezonie letnim, przez wykwalifikowaną ekipę ratowniczą.
Co warto zobaczyć w okolicy?
Głównym miejscem Rewala, jest deptak z rzeźbami wielorybów i platformą widokową. Dużą popularnością cieszy się aleja zakochanych i aleja róż. Park Wieloryba to miejsce, które zostanie w pamięci każdego dziecka. Będąc w okolicy koniecznie trzeba odwiedzić latarnię morską w Niechorzu. Wyjeżdżając poza gminę Rewal warto zajrzeć do Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. 
Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
© Dream House Apartamenty
Regulamin
Wykonanie:
NFHotel